Prezenty dla pracowników albo klientów

Chcesz sprawić przyjemność swoim pracownikom lub klientom i pokazać im że zależy Ci na nich oraz naszej planecie? Podaruj im piękne, lokalne i zrównoważone produkty!

Możemy Ci zaoferować wiele pomysłów na to, co wybrać z naszej szerokiej gamy produktów. Od zdrowego i bogatego w ważne składniki odżywcze jedzenia, po produkty do pielęgnacji osobistej i akcesoriów zero waste, tak aby każdy mógł zrobić małe kroki w stronę zrównoważonego stylu życia. Poza tym tworzymy sojowe świeczki handmade, które mogą być spersonalizowane z logo Twojej firmy. Możemy zapewnić Ci ekologiczne produkty oraz jedzenie, a wszystko pięknie zapakowane w pudełku prezentowym, które specjalnie zaprojektujemy dla Ciebie. Dodatkowo możemy wysłać je prosto do Twoich klientów lub pracowników na home office. Możesz być pewien/pewna, że cała paczka będzie stworzona w duchu zero waste, tak jak wszystko co mamy w ofercie.

Napisz do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

 

Oni nam już ufają, a Ty?

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
 
Produkty hurtowe

Oferujemy specjalne hurtowe ceny dla każdego biznesu, który potrzebuje dużej ilości zdrowych i naturalnych produktów. Jeśli prowadzisz restauracje albo tworzysz desery, pozyskanie dobrej jakości BIO produktów może być kłopotliwe. Nawet bardziej jeśli przejmujesz się zanieczyszczeniem plastikiem i chcesz aby Twój biznes był bardziej przyjazny dla środowiska. Żeby oszczędzić Ci kłopotów, mamy wszystko w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach!

Zobacz naszą ofertę - Zamowienia hurtowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, zrób kopię tego dokumentu, wypełnij go tym czego potrzebujesz i wyślij go nam na hello@ziemiosfera.pl. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie produktów lub dokumentu? Śmiało pytaj poprzez maila ;)

 

Usługi dla biznesów

Oferujemy warsztaty dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych i firm. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie na team-building albo działania związane z CSR - jesteśmy najlepszym możliwym miejscem! 

Przykłady naszych niektórych warsztatów:

  • Tworzenie świeczek sojowych   

  • Tworzenie naturalnych kosmetyków

  • Tworzenie produktów zero waste do pielęgnacji domu

  • Tworzenie produktów zero waste do pielęgnacji ciała

  • Tworzenie akcesoriów zero waste

Przykłady spotkań/prezentacji:

  • Zero waste prezentacja lub warsztat - co jest problemem a co może być rozwiązaniem? 

  • Inpirująca prezentacja lub warsztat - jakie są inicjatywy podejmowane na świecie i lokalnie? Co może zrobić zwykła osoba, żeby mieć wpływ na otaczającą ją rzeczywistość?

Inne usługi:

  • wynajmij naszą piekną miejską dżunglę

  • zamów spersonaizowane naturalne produkty lub zestawy DIY

  • zarezerwuj stolik w naszej kawiarni

Wszystkie propozycje mogą być w języku polskim, angielskim lub francuskim. 

Napisz do nas, żeby otrzymać całą ofertę i jeśli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, powiedz nam jakie masz oczekiwania! Dostosujemy się :) 

Możesz się z nami skontaktować poprzez mail ziemiosfera@gmail.com ;)

 
Ziemiosfera_full_b@2x.png