top of page
Prezenty dla pracowników albo klientów

Chcesz sprawić przyjemność swoim pracownikom lub klientom i pokazać im że zależy Ci na nich oraz naszej planecie? Podaruj im piękne, lokalne i zrównoważone produkty!

Możemy Ci zaoferować wiele pomysłów na to, co wybrać z naszej szerokiej gamy produktów. Od zdrowego i bogatego w ważne składniki odżywcze jedzenia, po produkty do pielęgnacji osobistej i akcesoriów zero waste, tak aby każdy mógł zrobić małe kroki w stronę zrównoważonego stylu życia. Poza tym tworzymy sojowe świeczki handmade, które mogą być spersonalizowane z logo Twojej firmy. Możemy zapewnić Ci ekologiczne produkty oraz jedzenie, a wszystko pięknie zapakowane w pudełku prezentowym, które specjalnie zaprojektujemy dla Ciebie. Dodatkowo możemy wysłać je prosto do Twoich klientów lub pracowników na home office. Możesz być pewien/pewna, że cała paczka będzie stworzona w duchu zero waste, tak jak wszystko co mamy w ofercie.

Napisz do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Prezenty dla firm

Oni nam już ufają, a Ty?

Produkty hurtowe
Produkty hurtowe

Oferujemy specjalne hurtowe ceny dla każdego biznesu, który potrzebuje dużej ilości zdrowych i naturalnych produktów. Jeśli prowadzisz restauracje albo tworzysz desery, pozyskanie dobrej jakości BIO produktów może być kłopotliwe. Nawet bardziej jeśli przejmujesz się zanieczyszczeniem plastikiem i chcesz aby Twój biznes był bardziej przyjazny dla środowiska. Żeby oszczędzić Ci kłopotów, mamy wszystko w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach!

Zobacz naszą ofertę - Zamowienia hurtowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, zrób kopię tego dokumentu, wypełnij go tym czego potrzebujesz i wyślij go nam na hello@ziemiosfera.pl. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie produktów lub dokumentu? Śmiało pytaj poprzez maila ;)

 

Usługi dla biznesów

Oferujemy warsztaty dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych i firm. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie na team-building albo działania związane z CSR - jesteśmy najlepszym możliwym miejscem! 

Przykłady naszych niektórych warsztatów:

  • Tworzenie świeczek sojowych   

  • Tworzenie naturalnych kosmetyków

  • Tworzenie produktów zero waste do pielęgnacji domu

  • Tworzenie produktów zero waste do pielęgnacji ciała

  • Tworzenie akcesoriów zero waste

Przykłady spotkań/prezentacji:

  • Zero waste prezentacja lub warsztat - co jest problemem a co może być rozwiązaniem? 

  • Inpirująca prezentacja lub warsztat - jakie są inicjatywy podejmowane na świecie i lokalnie? Co może zrobić zwykła osoba, żeby mieć wpływ na otaczającą ją rzeczywistość?

Inne usługi:

  • wynajmij naszą piekną miejską dżunglę

  • zamów spersonaizowane naturalne produkty lub zestawy DIY

  • zarezerwuj stolik w naszej kawiarni

Wszystkie propozycje mogą być w języku polskim, angielskim lub francuskim. 

Napisz do nas, żeby otrzymać całą ofertę i jeśli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, powiedz nam jakie masz oczekiwania! Dostosujemy się :) 

Możesz się z nami skontaktować poprzez mail ziemiosfera@gmail.com ;)

Usługi
Ziemiosfera_full_b@2x.png
bottom of page