Ziemiosfera_sygnet_b@3x.png
Kawiarnia

W kawiarni znajdziesz mnóstwo różnych rodzajów kaw, herbat i ziół, które pięknie pachną i świetnie smakują. Możesz wybrać dokładnie to co lubisz i czego potrzebujesz w danym momencie. I wiesz co? W naszej kawiarni możesz to zrobić sam/a! Jak? W Ziemiosferze większość przysmaków i wszystkie napoje możesz dobrać samoobsługowo, czyli stworzyć zestaw, który idealnie pasuje do Twojego nastroju. Ponad to jeśli szukasz konkretnych smaków lub produktów wspierających Twoje zdrowie, wszystko jest jasno opisane na etykietach, tak aby łatwo było znaleźć to co już znasz i czego potrzebujesz lub odkryć coś zupełnie nowego. Próbuj do woli!

W Ziemiosferze możesz zjeść o każdej porze dnia. Od śniadania po kolację! Czekają na Ciebie wszelkie rodzaje słodkosci, jak również słone przekąski i wiele innych! Wraz z rozwojem naszej kawiarni postaramy się odpowiedzieć na potrzeby każdego głodomorka :)

Zimne napoje, takie jak lemoniada, kombucha, naturalna cola oraz soki owocowe czekają na spragnionych zdrowych i pysznych napojów.

Wchodząc do Ziemiosfery odczujesz przytulną atmosferę, którą tworzyliśmy dzięki dekoracji i roślinom, tak abyś poczuł/a się bliżej natury, nawet w samym sercu Wrzeszcza! Aby ugościć Was wszystkich, w centralnej części umieściliśmy stół na 12 osób oraz wygodne fotele dla spragnionych odosobnienia.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, skontaktuj się z nami pod numerem 691-933-851. 

P.S. 

Z racji zagrożenia epidemiologicznego zostały wprowadzone restrykcje oraz zmiany w funkcjonowaniu. M.in.  samoobsługa w kawiarni została zawieszona na okres Covid-19.