E-sklep Ziemiosfera
Granola

Granole z Ziemiosfery to produkty tworzone z pasją, lokalne i polskie. Małe, rodzinne firmy produkują je dla nas na zamówienie. Dzięki temu nie tworzą stanów magazynowych i unikają marnowania żywności, a ty kupujesz świeżo wypieczoną granolę na śniadanie. Większość z dostęnych płatków jest eko, czyli produkowana jest bez chemii, zdrowa dla Ciebie i środowiska.

 

Mamy opcje bezglutenowe, wegańskie, z niskim indeksem glikemicznym, słodkie, prawie wytrawne lub pół na pół. Na pewno znajdziesz płatki - granolę dla siebie! Możesz ją dodać do jogurtu, smoothie, ciastek lub po prostu zjeść z mlekiem (najlepiej roślinnym) lub jako alternatywę dla owsianki. 

Granola. Co to jest? To mieszanka płatków, ziaren, superfoods, suszonych owoców i orzechów, które są wypiekane z miodem lub innym słodzikiem. Dzięki temu są pysznie chrupkie, aromatyczne i pożywne, a klienci tak często po nie do nas wracają. 

Większość z dostępnych płatków jest eko/ bio, czyli produkowana bez chemii, zdrowa dla Ciebie i środowiska. Pozostałe bazują na lokalnych, małych produkcjach czy manufakturach.