top of page

śr., 17 sie

|

Ziemiosfera

Robimy woskowijki.

Adieu folii spożywczej czy aluminium.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Robimy woskowijki.
Robimy woskowijki.

Czas i lokalizacja

17 sie 2022, 17:00 – 18:50

Ziemiosfera, Dmowskiego 10 A/i B, 80-264 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Wiesz, co może zdziałać kawałek materiału w połączeniu z woskiem? Dokładnie tak! Cuda!

Zrób z nami woskowijkę i oszczędź środowisko! 

Woskowijka to ekologiczna owijka do przechowywania żywności. Możesz w nią włożyć kanapkę do szkoły, zawinąć resztki pizzy z restauracji czy niedojedzony owoc. Możesz na co dzień chronić naszą planetę przed folią spożywczą, plastikowymi siatkami czy aluminium używając ekologicznych zamienników, takich jak właśnie woskowijki!

Przyjdź i zrób je sam/sama na warsztacie w Ziemiosferze. Co dokładnie będziemy robić podczas spotkania?

-zrobimy 3 ekologiczne i wegańskie owijki na żywność w rozmiarach S, M oraz L -porozmawiamy o woskach -dowiemy się dlaczego nie powinniśmy używać folii spożywczej czy aluminium -porozmawiamy o tym jak możemy ocalić świat z naszej kuchni

Inwestycja: 130zł/os 

Nie trzeba mieć żadnych bazowych umiejętności ani przynosić materiałów z domu. W cenę wliczone są wszystkie materiały oraz przyrządy. 

Jest ograniczona liczba miejsc. Obowiązuje rejestracja na stronie www.ziemiosfera.pl/warsztaty zero waste, a opłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Można ją uiścić od razu przy rezerwacji miejsca na stronie) lub przelewem tradycyjnym wpisując w tytule swoje imie, nazwisko oraz nazwę warsztatu. Jeśli posiadasz kartę podarunkową od Ziemiosfera, możesz jej użyć by opłacić warsztat. Wystarczy, że do nas napiszesz by o tym poinformować.  

Udostępnij to wydarzenie

Ziemiosfera_full_b@2x.png
bottom of page