Ziemiosfera_sygnet_b@3x.png
pon., 24 sie | Ziemiosfera - Sklep & Kawiarnia Zero Was

Pieluszkowe A...B...C

Jeśli spodziewasz się dziecka lub Twój maluszek jest już na świecie a Ty myślisz o wielorazowym pieluchowaniu to ten warsztat jest dla Ciebie ;)
Rejestracja jest zamknięta
Pieluszkowe A...B...C

Czas i lokalizacja

24 sie 2020, 16:00 – 17:00
Ziemiosfera - Sklep & Kawiarnia Zero Was, Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Z czym kojarzą Ci się wielorazowe pieluszki??? 

Jeśli myślisz, że to tetra i cerata to jesteś w błędzie... Dzisiejszy wielorazowy świat jest pełen kolorów, fasonów i wzorów. Możesz wybierać i przebierać ile tylko chcesz :) 

--> Jeśli spodziewasz się dziecka lub Twój maluszek jest już na świecie a Ty myślisz o wielorazowym pieluszkowaniu to ten warsztat jest dla Ciebie. 

-->Jeśli zaczynasz swoją pieluchową drogę, ale wiedza, którą posiadasz wymaga usystematyzowania to ten warsztat również jest dla Ciebie.

--> Jeśli jesteś już wieloświecie, ale nadal nie osiągnęłaś swojego ZEN, ciągle pędzisz za nowościami i chciałabyś/chciałbyś „pomacać” pieluszki, które niedawno wyszły spod igły to ten warsztat również jest dla Ciebie. 

Na spotkaniu poznasz podstawowe wielopieluchowe terminy, dowiesz się czym jest otulacz, co to jest stripping i jak dbać o wełnę. Dowiesz się co robić, aby pieluszki używane przy kolejnym dziecku były nadal w świetnym stanie. Będziesz miał/a okazję dotknąć to, co dopiero niedawno wyszło z pracowni polskich producentów.

Spotkanie jest bezpłatne dla wszystkich mam i tatusiów jednak gorąco zachęcamy do tego, aby na miejscu zakupić kawałek pysznego ciasta i aromatyczną kawę, herbatę czy jakiś zimny,  orzeźwiający napój!

Warsztat  jest organizowany przez wypożyczalnię pieluszek wielorazowych DiaperRental oraz Ziemiosferę- przyjazne ekocentrum😊

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • Wyprzedane
  Pieluszkowe A B C
  PLN 0
  PLN 0
  0
  PLN 0
To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie