Ziemiosfera_sygnet_b@3x.png
sob., 24 kwi | Ziemiosfera - Sklep&Kawiarnia ZeroWaste

Makrama dla początkujących

Stwórz dekoracje ze sznurka do swojego domu w kameralnym gronie 4 os
Rejestracja jest zamknięta
Makrama dla początkujących

Czas i lokalizacja

24 kwi, 11:00 – 14:00
Ziemiosfera - Sklep&Kawiarnia ZeroWaste, Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Zapraszamy na twórcze warsztaty dla początkujących, na których poznacie pierwsze sploty i podstawy plecenia techniką makramy.

Uwaga - tylko 4 os! Czyli będzie bardzo kameralnie :)

Inwestycja w siebie to 150 zł. W cenę biletu wliczone są wszystkie materiały.

Stworzysz ozdobę ze sznurka do Twojego wnętrza. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania swojej autorskiej makramy pod okiem Mamakrama, na zakonserwowanym przez morze patyku.

Na warsztatach pracujemy na drewnie z morza. Często świeżo zbierane, w dzień poprzedzający. Dokładnie wysuszone o delikatnym zapachu i charakterystycznym szaro-beżowym kolorze.

Swobodne i twórcze używanie techniki makramy wymaga znajomości podstawowych splotów i ich łączenia. W pierwszej części warsztatu zajmujemy się nauką, rozmową, wymianą myśli i doświadczeń, poznajemy makramę i siebie nawzajem. Druga część to tworzenie, bez opierania się na gotowych wzorach lub schematach. Przyjemność działania, wyrażania i kreacji. Twórczy relaks z muzyką w tle.

Ewa Rutynowska organizuje warsztaty makramy w Trójmieście jako Mamakrama. Zachęca do twórczej pracy poprzez odkrycie nowej techniki, która nie ogranicza, bo pleść można wszystkim i wszędzie. Jej prace związane są z fascynacją morzem, a wyprawy po driftwood traktuje jak ekscytujący etap tworzenia. Wolny człowiek lasu- przekazuje zamiłowanie do natury prowadząc zajęcia dla dzieci w leśno- wolnościowym przedszkolu.

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • makrama
  PLN 150
  + Opłata za obsługę PLN 3.75
  PLN 150
  + Opłata za obsługę PLN 3.75
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie