top of page

pon., 02 sie

|

Ziemiosfera - Sklep&Kawiarnia ZeroWaste

Baby is Coming! Praktyczny warsztat z pielęgnacji naturalnej

Naturalnie. Cykl spotkań dla przyszłych mam i tatusiów. Tutaj znajdziesz cykl spotkań by przygotować waszą 3 (lub4?) do porodu, połogu i pielęgnacji dzidziusia jak już będzie z wami 🙂

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Baby is Coming! Praktyczny warsztat z pielęgnacji naturalnej
Baby is Coming! Praktyczny warsztat z pielęgnacji naturalnej

Czas i lokalizacja

02 sie 2021, 11:30 – 13:30

Ziemiosfera - Sklep&Kawiarnia ZeroWaste, Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Witaj przyszła mamo i przyszły tato!

Tutaj znajdziesz cykl spotkań by przygotować waszą 3 (lub4?) do porodu, połogu i pielęgnacji dzidziusia jak już będzie z wami 

Przygotowaliśmy 3 spotkania:

1/ 19.07 - 11:30-13:30 PRZYGOTOWANIE DO PORODU -zajrzyj na dół; bilet do kupienia w osobnym wydarzeniu

2/ 02.08 - 11:30-13:30 PRAKTYCZNY WARSZTAT - z tego wydarzenia 

Na tym spotkaniu zajmiemy się naturalną pielęgnacją mamy i noworodka.

Porozmawiamy o naturalnych olejach do pielęgnacji skóry, odżywczych masłach i innych naturalnych składnikach bazowych oraz tym, czego przyszłym mamom i bobasom rzeczywiście potrzeba.

Zrobimy: -olejek do pielęgnacji skóry noworodka - od pierwszych dni życia -odpężającą sól do kąpieli dla mamy -krem przeciw rozstępom dla mamy na brzuch i piersi

Warsztat poprowadzi Patrycja Leonard-Pawluk, psycholog i trener, na codzien prowadząca warsztaty z naturalnej pielęgnacji oraz kosmetyków naturanych w Ziemiosferze. Promuje życie bliżej natury, naturalne dbanie o siebie oraz o planetę.

Inwestycja : 

90 zł/os

180 zł za 3 spotkania

3/ 16.08 - 11:30-13:30 PO PORODZIE

Jeśli interesują Cię kwestie związane z naturalnym karmieniem i wielorazowym pieluchowaniem to ten warsztat jest dla Ciebie.

Na spotkaniu porozmawiamy o: -początkach laktacyjnej drogi, czyli co może Cię spotkać na samym początku karmienia piersią aż do momentu stabilizacji laktacji; -karmieniu piersią i korzystaniu z butelek oraz smoczków uspokajaczy - czy i jak można to połączyć; -o diecie matki karmiącej zgodnie z hasłem „Karmię - jem wszystko”; -o problemach w laktacji - „ co może się wydarzyć po drodze”, czyli najczęstsze problemy mamy karmiącej; -o tym czy Twoje dziecko się najada - jak to sprawdzić? Wspólnie policzymy przyrosty i omówimy prawidłową technikę ważenia niemowlęcia; -o pieluchach wielorazowych - ekonomia, ekologia i zdrowie - czy to wszystko da się połączyć?; -o ilościach pieluch, które powinny znaleźć się w Twoim stosie; -o rodzajach i systemach - co nam się najlepiej sprawdzi.

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Pilanowska, mama piątki, certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego, doula, promotorka karmienia piersią, wspierająca kobiety ciężarne i mamy małych dzieci.

Możesz zapisać się na jeden warsztat lub przyjść na wszystkie w cyklu.

Inwestycja : 

50zł/os  

80zł dla pary 

180 zł za 3 spotkania

1/ 19.07 - 11:30-13:30 PRZYGOTOWANIE DO PORODU

Na tym spotkaniu zajmiemy się: -przygotowaniem planu porodu -pakowaniem torby do szpitala -prawami, jakie ma kobieta podczas porodu i tuż po nim, zgodnie z hasłem Fundacji Rodzić po Ludzku „Rodzę - mam prawa” -pierwszymi chwilami tuż po porodzie (przystawienia dziecka do piersi, nieprzerwany kontakt skóra do skóry, zabiegi pielęgnacyjne na sali porodowej itp) - krótko o połogu - czym jest i czego można się spodziewać w ciągu kilku pierwszych tygodni po porodzie; -wyprawką niemowlęcą - co warto kupić przed porodem a co może poczekać; - krótko o wielorazowym pieluchowaniu noworodka

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Pilanowska, mama piątki, certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego, doula i promotorka karmienia naturalnego, wspierająca kobiety ciężarne i mamy małych dzieci.

Inwestycja :

50zł/os  

80zł dla pary 

180 zł za 3 spotkania

Bilety

 • Pielęgnacja mama&baby

  Warsztat praktyczny

  90,00 zł
  + Opłata za obsługę 2,25 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Bilet na cały cykl 3 spotkań

  180,00 zł
  + Opłata za obsługę 4,50 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Ziemiosfera_full_b@2x.png
bottom of page