top of page

Thu, 17 Nov

|

Forum Gdańsk

Warsztaty z tworzenia naturalnych świec I

SHOP LOCAL - FORUM GDAŃSK

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty z tworzenia naturalnych świec I
Warsztaty z tworzenia naturalnych świec I

Czas i lokalizacja

17 Nov 2022, 16:00 – 17:00

Forum Gdańsk, Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Zapraszamy na POP UP Polskich Projektantów SHOP LOCAL! w nowej lokalizacji - Forum Gdańsk.

W wydarzeniu udział wezmą wyselekcjonowani projektanci i marki z całej Polski, którzy zaprezentują swoje kolekcje oraz bogaty wybór ubrań i dodatków. Będzie też można wziąć udział w warsztatach zero waste.

SHOP LOCAL! to wydarzenie łączące modę, wzornictwo i asortyment dziecięcy. Poznaj polską modę w przestrzeni centrum handlowego. Przyjdź, porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy.

A podczas targów mody polskich projektantów weź udział w wyjątkowych warsztatach z tworzenia świec!

Dodamy blasku naszym wnętrzom, ocieplimy je płomykiem pachnących, naturalnych świec na bazie wosku sojowego. Świece będą wegańskie. Sam/a stworzysz prezent dla siebie #selfcare lub swich bliskich.

Wspólnie zrobimy:

--> świecę sojową 120ml

--> tealight'y

Przygotujcie swoje zmysły na personalizację zapachów wg. własnego gustu i radość tworzenia naturalnych świec w duchu zero waste.  Na warsztatach zapewniamy wszystkie materiały, wystarczy więc, że spakujesz pozytywną energię i wypakujesz ją na warsztacie :)

Prowadząca:

Patrycja z @Ziemiosfera. 

Na codzień prowadzi ekocentrum Ziemiosfera oraz warsztaty ze świec sojowych, kosmetyków naturalnych i codziennych tricków jak być zero waste na codzień. Pasjonatka życia bliskiego naturze i harmonii ducha-ciała-planety. Od dłuższego czasu sama tworzy swe kosmetyki, środki czystości czy świece w duchu zero waste. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi z uśmiechem :)

Bilety

  • miejsce na warsztaty

    PLN 0.00
    Sold Out

This event is sold out

Udostępnij to wydarzenie

Ziemiosfera_full_b@2x.png
bottom of page