top of page

Fri, 18 Nov

|

Forum Gdańsk

Warsztat- musujące kule do kąpieli II

SHOP LOCAL - FORUM GDAŃSK

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat- musujące kule do kąpieli II
Warsztat- musujące kule do kąpieli II

Czas i lokalizacja

18 Nov 2022, 18:00 – 19:00

Forum Gdańsk, Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk, Poland

O wydarzeniu

Zapraszamy na POP UP Polskich Projektantów SHOP LOCAL! w nowej lokalizacji - Forum Gdańsk.

W wydarzeniu udział wezmą wyselekcjonowani projektanci i marki z całej Polski, którzy zaprezentują swoje kolekcje oraz bogaty wybór ubrań i dodatków. Będzie też można wziąć udział w warsztatach zero waste.

SHOP LOCAL! to wydarzenie łączące modę, wzornictwo i asortyment dziecięcy. Poznaj polską modę w przestrzeni centrum handlowego.  Przyjdź, porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy.

A podczas targów mody polskich projektantów weź udział w wyjątkowych warsztatach z tworzenia własnych, naturalnych kosmetyków do kąpieli, czyli musujących kul!

Podczas warsztatu własnoręcznie wykonasz musujące kule do kąpieli, dowiesz się jak taką kulę zrobić samemu również w domu, co wpływa na efekt bomby i dobroczynnie działa na twoją skórę. Porozmawiamy również o naturalności kosmetyków, składzie, aromateriapii i olejach kosmetycznych.

Będzie przestrzeń by spersonalizować twoje dzieło, również w wersji KOLOR!  Zrobione kosmetyki zabierzesz ze sobą. Kule są idealne do domowego SPA czy do podarowania na prezent. 

Na warsztatach zapewniamy wszystkie materiały, wystarczy więc, że spakujesz pozytywną energię i wypakujesz ją na warsztacie :)

Prowadząca:

Patrycja z @Ziemiosfera. 

Na codzień prowadzi Ziemiosferę, czyli zero wasteowe centrum Trójmiasta, gdzie działa sklep, kawiarnia oraz prowadzone są warsztaty zero waste. Wszystko, byśmy byli dobrzy dla siebie i planety na codzień. Pasjonatka życia bliskiego naturze i harmonii ducha-ciała-planety. Od dłuższego czasu sama tworzy swe kosmetyki, środki czystości czy świece w duchu zero waste. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi z uśmiechem :)

Bilety

  • miejsce na warsztaty

    PLN 0.00
    Sold Out

This event is sold out

Udostępnij to wydarzenie

Ziemiosfera_full_b@2x.png
bottom of page